start w przyszłość

 

Szanowni Państwo,

 

Z przyjemnością informujemy, że realizujemy projekt pn. „start w przyszłość” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, mający na celu zwiększenie możliwości zatrudnienia 144 osób (90 K/54M) młodych, w tym niepełnosprawnych w wieku 18-29 lat pozostających bez pracy, nie uczestniczących w kształceniu ani szkoleniu (tzw. Grupa NEET), w tym w szczególności osób niezarejestrowanych w urzędach pracy, zamieszkujących na terenie województwa lubelskiego (WL).

Zwracamy się z prośbą o pomoc w rekrutacji oraz organizacji spotkania informacyjnego, w którym będą uczestniczyć mieszkańcy Państwa gminy, powiatu. Na spotkaniu przedstawimy pełen zakres informacji, dotyczący realizowanego projektu.

Do wiadomości e-mail załączamy również nasz plakat i uprzejmie prosimy o umieszczenie go na stronie internetowej  Państwa Instytucji.

Więcej informacji o naszej ofercie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: http://startwprzyszlosc.ac-expert.pl/

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy udzielą szczegółowych informacji pod numerem telefonu:

Serdecznie zapraszamy do współpracy!  

 

Z poważaniem

Renata Suszek

Asystent Koordynatora projektu

Kategorie: Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.